HIP-Hopowy Koncert Charytatywny


Hip-Hopowy koncert w Centrum Kultury
15 czerwca 2012 o 18:00 odbył się koncert charytatywny w wykonaniu Strusia i Danio.Spore grono miłośników hip-hopu przybyło na piątkowy koncert Strusia i Dania. Strusiu i Danio są mieszkańcami Sycowa, rapem zajmują się już czwarty rok i tworzą zespół D2S (Dawka Dwóch Styli). Na scenie wsparła ich ze swoją sztuką sycowska grupa teatralna Czfurka. Za gramofonami czuwał Dj Thive z ekipy Czystesrebro.

Wszystko przebiegło zgodnie z planem, publiczność dopisała z energią. Dochód ze sprzedaży biletów  zostanie przeznaczony dla Ewy Kieryk z Bierutowa, która uległa ciężkiemu wypadkowi na torach kolejowych w Bierutowie.

- Dziękuję wszystkim, którzy przybyli na nasz wczorajszy koncert, dziękuję Pani Bogusławie Kornatko za organizowanie tej inicjatywy, Pani Dyrektor Paulinie Syposz-Ciemny i pracownikom Centrum Kultury za niezbędną pomoc i użyczenie sprzętu, grupie teatralnej Czfurka za bezbłędne zaprezentowanie swojej sztuki, Dj Thive'owi za niezawodność, Pawłowi Cybulskiemu za pomoc w przygotowaniu widowiska oraz sponsorom plakatów - Kiwanis Syców - mówi "Strusiu".