Dzień Dziecka z Mosirem

W dniu 01.06.2013 tj. w sobotę  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie zorganizował imprezę sportową z okazji „Dnia Dziecka”. Ze względu na złe warunki atmosferyczne, niektóre z konkurencji mianowicie Turniej Tenisa Stołowego , Mecz Piłki Siatkowej oraz Mecz Piłki Nożnej zostały przeniesione na halę sportową. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie bardzo dziękuje Klubowi KIWANIS za zasponsorowanie nagród oraz słodyczy na imprezy sportowe z okazji „Dnia dziecka”.

W Turnieju Tenisa Stołowego udział wzięli :

- Szpurgis Oliwier

-Cugier Patryk

- Miś Kamil

- Wójcik Karol

- Biszczanik Szymon

- Kowal Jakub

Miejsce I Oliwier Szpurgis;

Miejsce II Kamil Miś;

Miejsce III Patryk Cugier.

Następnie odbył się Mecz Piłki Siatkowej w którym brały udział dwa zespoły POLSKA i SERBIA w których skład wchodzili:

POLSKA: Patryk Cugier, Oliwier Szpurgis i Kamil Miś

SERBIA: Karol Wójcik, Szymon Biszczanik i Jakub Kowal

Mecz zakończył się wynikiem POLSKA 3:1 SERBIA. Nagrodami za I i II miejsce były dyplomy oraz słodycze.

Ostatnim z meczy był mecz Piłki Nożnej w którym udział brały 3 drużyny: Dzieci, Rodzice oaz Samorządowcy.

I miejsce zajęła drużyna Dzieci

II miejsce zajęła drużyna Samorządowców

III miejsce zajęła drużyna Rodziców

Nagrodami za zdobycie I, II i III miejsca były dyplomy, słodycze oraz rogaliki.

Klub KIWANIS, jako sponsor nagród wyróżnił najlepszego zawodnika w piłce nożnej Filipa Domagalskiego wręczając mu puchar.

Pozdrawiam,
Adam Hrehorowicz